2016

Total number of enrolled teams: 211 from 15 countries

 

 Bosnia and Herzegovina (4)
 England (1)
 Latvia (8)
 Slovakia (51)
 Belarus (29)
 Croatia (1)
 Poland (36)
 Serbia (4)
 Czech Republic (2)
 Hungary (8)
 Romania (32)
 Ukraine (23)
 Estonia (5)
 Lithuania (6)
 Russia (1)
 

Categories

Country

  Team Category Country
  HNK Grude U9 Bosna a Hercegovina
  HNK Grude U11 Bosna a Hercegovina
  HNK Grude U13 Bosna a Hercegovina
  HNK Ljuti Dolac Široki Brijeg U15 Bosna a Hercegovina
  SK Stolin U10 Bielorusko
  FC "COR" Brest U10 Bielorusko
  FC Dinamo Minsk U8 Bielorusko
  FC Dinamo Minsk U10 Bielorusko
  FC Dinamo Minsk I. - ELITE GROUP U12 Bielorusko
  FC Minsk I. A15 Bielorusko
  FC Minsk II. A15 Bielorusko
  FC Dinamo Minsk II. U12 Bielorusko
  FC Junior Minsk U13 Bielorusko
  FC Junior Minsk II. U9 Bielorusko
  FC Minsk U13 Bielorusko
  FC Minsk U9 Bielorusko
  FC Minsk I. U11 Bielorusko
  FC Minsk II. U11 Bielorusko
  FC Tornado Minsk U10 Bielorusko
  FC Torpedo-BELAZ Zhodino U9 Bielorusko
  FC Zvezda- BGY Minsk U14 Bielorusko
  FC Junior Minsk U8 Bielorusko
  FC Junior Minsk I. U9 Bielorusko
  FC Junior Minsk U10 Bielorusko
  FC Junior Minsk U11 Bielorusko
  FC Junior Minsk U12 Bielorusko
  SDUSHOR 3 Pinsk I. U11 Bielorusko
  SDUSHOR 3 Pinsk U12 Bielorusko
  SDUSHOR 3 Pinsk II. U11 Bielorusko
  SDUSHOR 3 Pinsk U10 Bielorusko
  SDUSHOR Dinamo Minsk U13 Bielorusko
  SDUSHOR 3 Pinsk II. U11 Bielorusko
  SK Stolin U12 Bielorusko
  SK Stolin U15 Bielorusko
  Futsal Čelechovice na Hané/TJ Smržice U10 Česká Republika
  TJ Sokol Rovensko pod Troskami U12 Česká Republika
  Jesco Jarve U15 Estónsko
  Jesco Jarve U14 Estónsko
  Kivioli FC Irbis U10 Estónsko
  Kivioli FC Irbis U11 Estónsko
  Kivioli FC Irbis U12 Estónsko
  FC Liverpool - ELITE GROUP U12 Spojené Kráľovstvo
  Nogometna akademija Krpan&Babić - ELITE GROUP U12 Chorvátsko
  FC MAV Szolnok A15 Maďarsko
  Grund 1986 FC Budapest U12 Maďarsko
  Grund 1986 FC Budapest U13 Maďarsko
  MTK Budapest U10 Maďarsko
  Szanda Focisuli SE Szolnok U9 Maďarsko
  Szanda Focisuli SE Szolnok U11 Maďarsko
  Szolnoki FBC U10 Maďarsko
  Vác Város LSE U13 Maďarsko
  Football Club Garliava U10 Litva
  Football school Fortuna Kaunas U8 Litva
  Football school Fortuna Kaunas U10 Litva
  Panevežys Football Academy U11 Litva
  Panevežys Football Academy U12 Litva
  Vilnius Football School U13 Litva
  BFK Salaspils U8 Lotyšsko
  BFK Salaspils U9 Lotyšsko
  SK Super Nova U13 Lotyšsko
  SK Super Nova U12 Lotyšsko
  SK Super Nova U11 Lotyšsko
  SK Super Nova U14 Lotyšsko
  SK Super Nova I. U8 Lotyšsko
  SK Super Nova II. U8 Lotyšsko
  Akademia Pilkarska SKS Star Starachowice U9 Poľsko
  Akademia Pilkarska SKS Star Starachowice U11 Poľsko
  Akademia Pilkarska SKS Star Starachowice U12 Poľsko
  APN Kuznia Ustron U10 Poľsko
  APN Kuznia Ustron U12 Poľsko
  APN Kuznia Ustron U14 Poľsko
  BTS Rekord Bielsko-Biala - ELITE GROUP U12 Poľsko
  BTS Rekord Bielsko-Biala U10 Poľsko
  DAP RYPIN U11 Poľsko
  GKP Pszczew U15 Poľsko
  GKS "Pniówek-74" Pawlowice U14 Poľsko
  Juventus Academy Bydgoszcz U8 Poľsko
  KKS "Spójnia" Zebrzydowice - out of the tournament U11 Poľsko
  KP KSZO 1929 Ostrowiec Swietokrzyski U14 Poľsko
  KP KSZO 1929 Ostrowiec Swietokrzyski U15 Poľsko
  LKS Lotnik Kryspinów U9 Poľsko
  LKS Lotnik Kryspinów U11 Poľsko
  LKS Lotnik Kryspinów - out of the tournament U12 Poľsko
  LUKS GRO2 Ruptawa Jastrzebie Zdrój U14 Poľsko
  MKS Żory I. U13 Poľsko
  MKS Żory II. U13 Poľsko
  Pegaz Drobin U10 Poľsko
  Pegaz Drobin U13 Poľsko
  SMP "Żuri" Olsztyn U9 Poľsko
  SMP "Żuri" Olsztyn U10 Poľsko
  SMP "Żuri" Olsztyn U11 Poľsko
  Stal Stalowa Wola U14 Poľsko
  UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica U8 Poľsko
  UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica U10 Poľsko
  UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica I. U9 Poľsko
  UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica I. U12 Poľsko
  UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica II. U9 Poľsko
  UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica II. U12 Poľsko
  UKS Polonia Slubice U10 Poľsko
  UKS Polonia Slubice U11 Poľsko
  UKS Polonia Slubice U8 Poľsko
  CSMS Iasi U8 Rumunsko
  Juniorul Brasov U8 Rumunsko
  Academia de Fotbal Napoca U11 Rumunsko
  Academia Sport Team Bucuresti U11 Rumunsko
  ACS Ilie Oana Bucuresti U9 Rumunsko
  ACS Juniorul Suceava U12 Rumunsko
  ACS Kids Tampa Brasov U8 Rumunsko
  ACS Kids Tampa Brasov U9 Rumunsko
  ACS Kids Tampa Brasov U10 Rumunsko
  ACS Kids Tampa Brasov U11 Rumunsko
  ACS Kids Tampa Brasov - ELITE GROUP U12 Rumunsko
  Cautis Steaua Sudului U12 Rumunsko
  ATLETICO MADRID - Filiala Timisoara U8 Rumunsko
  Juniorul Brasov U11 Rumunsko
  Cautis Steaua Sudului U9 Rumunsko
  Cautis Steaua Sudului U14 Rumunsko
  CN Dinicu Golescu U11 Rumunsko
  CN Dinicu Golescu U12 Rumunsko
  CN Dinicu Golescu U13 Rumunsko
  CN Dinicu Golescu U14 Rumunsko
  CS FC Electrica 1869 Timisoara U8 Rumunsko
  CS FC Electrica 1869 Timisoara U10 Rumunsko
  CS FC Electrica 1869 Timisoara U11 Rumunsko
  CN Dinicu Golescu U15 Rumunsko
  CSI Ghiroda U8 Rumunsko
  CSJ Stiinta U Craiova U8 Rumunsko
  CSJ Stiinta U Craiova U9 Rumunsko
  CSJ Stiinta U Craiova U12 Rumunsko
  CSJ Stiinta U Craiova U15 Rumunsko
  Academia de Fotbal Napoca U11 Rumunsko
  CSMS Iasi U9 Rumunsko
  CSMS Iasi U10 Rumunsko
  FC Dumbravita U8 Rumunsko
  LPS Galati U15 Rumunsko
  Inter Savelovskaya Moscow U8 Rusko
  1.FC Tatran Prešov A17 A15 Slovensko
  FK Demjata U15 Slovensko
  OFK Tatran Kračúnovce U15 Slovensko
  ŠK ŠTICH Humenné U10 Slovensko
  1.FC Tatran Prešov (green) U8 Slovensko
  1.FC Tatran Prešov (white) U8 Slovensko
  1.FC Tatran Prešov (white) U9 Slovensko
  1.FC Tatran Prešov (green) U9 Slovensko
  1.FC Tatran Prešov (white) U10 Slovensko
  1.FC Tatran Prešov (green) U10 Slovensko
  1.FC Tatran Prešov (white) U11 Slovensko
  1.FC Tatran Prešov U13 Slovensko
  1.FC Tatran Prešov U14 Slovensko
  1.FC Tatran Prešov U15 Slovensko
  1.FC Tatran Prešov A15 Slovensko
  1.FC Tatran Prešov (green) - ELITE GROUP U12 Slovensko
  1.FC Tatran Prešov (white) U12 Slovensko
  1.FC Tatran Prešov- girls U11- out of the tournament U9 Slovensko
  CFT Academy Hanušovce nad Topľou U9 Slovensko
  CFT Academy MFK Vranov nad Topľou U9 Slovensko
  CFT Academy MFK Vranov nad Topľou U8 Slovensko
  CFT Academy Prešov U9 Slovensko
  CFT Academy Prešov U8 Slovensko
  CFT Academy Slovakia U10 Slovensko
  CFT Academy Slovakia U8 Slovensko
  FAMT Prešov U8 Slovensko
  FAMT Prešov U9 Slovensko
  FAMT Prešov U10 Slovensko
  FAMT Prešov U11 Slovensko
  FAMT Prešov U12 Slovensko
  FAMT Prešov U13 Slovensko
  FAMT Prešov U15 Slovensko
  FC VSS Košice U11 Slovensko
  FK Humenné U11 Slovensko
  FK Humenné U8 Slovensko
  FK Humenné U13 Slovensko
  FK Humenné U14 Slovensko
  FK Junior Šaca U8 Slovensko
  FK Junior Šaca U11 Slovensko
  FK SAFI Prešov U9 Slovensko
  FK SAFI Prešov U12 Slovensko
  FK SAFI Prešov U14 Slovensko
  FK Tempo Partizánske U10 Slovensko
  Football Club Crow Košice U9 Slovensko
  Juventus Academy Košice U10 Slovensko
  Matejka Kinder Team U11 Slovensko
  Partizán Bardejov U12 Slovensko
  ŠK ŠTICH Humenné A15 Slovensko
  FK Humenné U10 Slovensko
  TJ Sokol Ľubotice U15 Slovensko
  FK Petrika Novi Sad U10 Srbsko
  FK Petrika Novi Sad U11 Srbsko
  FK Petrika Novi Sad U12 Srbsko
  FK Vojvodina Novi Sad - ELITE GROUP U12 Srbsko
  Karpaty Lviv C U12 Ukrajina
  SJFSSOR Uzhgorod B U11 Ukrajina
  SJFSSOR Uzhgorod U10 Ukrajina
  FC Dynamo Kiev U13 Ukrajina
  Podilyak Khmelnitckiy U9 Ukrajina
  SJFSSOR Uzhgorod U9 Ukrajina
  DUSSH Zhydachiv U9 Ukrajina
  DYFK Arsenal Kiev U15 Ukrajina
  FC "Favorit" Velikiy Berezniy U10 Ukrajina
  FC Chayka Kiev U11 Ukrajina
  FC Chayka Kiev U12 Ukrajina
  FC Chayka Kiev U14 Ukrajina
  FC Chayka Kiev A U9 Ukrajina
  FC Chayka Kiev B U9 Ukrajina
  Halichina Lviv U14 Ukrajina
  Halichina Lviv U13 Ukrajina
  Karpaty Lviv A U9 Ukrajina
  Karpaty Lviv A - ELITE GROUP U12 Ukrajina
  Karpaty Lviv B U12 Ukrajina
  Karpaty Lviv B U9 Ukrajina
  SJFSSOR Uzhgorod A U11 Ukrajina
  Zinedin Uzhgorod U9 Ukrajina
  SJFSSOR Uzhgorod U8 Ukrajina