Registered teams

Total number of enrolled teams: 0 from 0 countries

 

 Bosnia and Herzegovina (0)
 England (0)
 Latvia (1)
 Slovakia (9)
 Belarus (0)
 Croatia (0)
 Poland (1)
 Serbia (0)
 Czech Republic (0)
 Hungary (0)
 Romania (4)
 Ukraine (0)
 Estonia (4)
 Lithuania (0)
 Russia (0)
Turkey (0)
Spain (0)
Moldova (0)
Albania (0)
 

Categories

Country

  Team Category Country
  Albanian Ajax School U13 Albania
  HNK Ljuti Dolac U15 Bosnia and Herzegovina
  SDUSHOR Dinamo Minsk U11 Belarus
  FC Tornado Minsk II. U11 Belarus
  FC Tornado Minsk I. U11 Belarus
  FC Tornado Minsk U12 Belarus
  FC Dinamo Minsk 2010 I. U8 Belarus
  FC Dinamo Minsk 2010 II. U8 Belarus
  SDUSHOR Dinamo Minsk U14 Belarus
  FK Minsk U8 Belarus
  FC Fortuna Minsk I. U8 Belarus
  FC Fortuna Minsk II. U8 Belarus
  FC Fortuna Minsk U12 Belarus
  FK Minsk I. U12 Belarus
  FK Minsk II. U12 Belarus
  Viking Union Rokytnice v Orlických horách A15 Czech Republic
  FC Olymp U8 Estonia
  FC Olymp U10 Estonia
  Paide LM U10 Estonia
  FC Paide U11 Estonia
  JK Tarvas Rakvere U10 Estonia
  Újpest FC Budapest A15 Hungary
  Szanda Focisuli SE U10 Hungary
  Szolnoki MÁV Utánpótlás FC U11 Hungary
  Szolnoki MÁV Utánpótlás FC U13 Hungary
  ASI-Dinamo Star Budapest U14 Hungary
  Oromfoci Szolnok U12 Hungary
  FC Sportul U12 Moldova
  FK Tukums 2000 U9 Latvia
  FK Tukums 2000 U8 Latvia
  FK Tukums 2000 U11 Latvia
  FC Ranto Latvia U9 Latvia
  Super Nova Riga I. U8 Latvia
  Super Nova Riga II. U8 Latvia
  Super Nova Sigulda U9 Latvia
  Super Nova Sigulda U11 Latvia
  Super Nova Saulkrasti U11 Latvia
  FC Gauja Valmiera U12 Latvia
  SK Babite U10 Latvia
  AFA Olaine A15 Latvia
  AFA Olaine U11 Latvia
  AFA Olaine U13 Latvia
  UKS Wisla Eagels U11 Poland
  UKS Victoria Jasien U12 Poland
  BTS Rekord Bielsko-Biala U10 Poland
  Amator Maszewo U10 Poland
  Amator Maszewo U13 Poland
  Amator Maszewo U15 Poland
  UKS Polonia Slubice U10 Poland
  UKS Polonia Slubice U11 Poland
  UKS Polonia Slubice U12 Poland
  SKF SP MOSiR Jastrzebie I. U8 Poland
  SKF SP MOSiR Jastrzebie II. U8 Poland
  SKF SP MOSiR Jastrzebie U9 Poland
  MUKP Dabrowa Gornicza U10 Poland
  SMP "Żuri" Olsztyn U9 Poland
  SMP "Żuri" Olsztyn U10 Poland
  SMP "Żuri" Olsztyn U11 Poland
  SMP "Żuri" Olsztyn U12 Poland
  UKS Celuloza Kostrzyn nad Odra U9 Poland
  UKS Celuloza Kostrzyn nad Odra U11 Poland
  UKS Celuloza Kostrzyn nad Odra U13 Poland
  Juventus Academy Bydgoszcz U9 Poland
  BKS Lublin U9 Poland
  Liceul Sportiv Suceava U11 Romania
  CSA Steaua Bucurest U13 Romania
  Academia Atletico Madrid - filiala Timisoara U8 Romania
  Academia Atletico Madrid - filiala Timisoara U9 Romania
  Cautis Steaua Sudului U8 Romania
  ASU Politehnica Timisoara U9 Romania
  Cautis Steaua Sudului U10 Romania
  Cautis Steaua Sudului U12 Romania
  Cautis Steaua Sudului U13 Romania
  ASU Politehnica Timisoara U8 Romania
  Junior Brasov U8 Romania
  Junior Brasov U9 Romania
  Junior Brasov U12 Romania
  SC FC Steaua Bucharest U9 Romania
  ACS Kids Tampa Brasov U8 Romania
  ACS Kids Tampa Brasov U9 Romania
  ACS Kids Tampa Brasov U10 Romania
  ACS Kids Tampa Brasov U11 Romania
  Academia de Fotbal Napoca U9 Romania
  CSJ Stiinta U Craiova U9 Romania
  ACS Ghiroda U9 Romania
  ACS Ghiroda U11 Romania
  CS FC Electrica 1869 Timisoara U11 Romania
  CS FC Electrica 1869 Timisoara (white) U12 Romania
  CS FC Electrica 1869 Timisoara (blue) U12 Romania
  CSJ Stiinta U Craiova U10 Romania
  FC Universitatea Cluj U12 Romania
  FC Universitatea Cluj U13 Romania
  LPS Galati U15 Romania
  Výber ObFZ Prešov U12 Slovakia
  Juventus Academy Košice U10 Slovakia
  FAMT Prešov I. U8 Slovakia
  FAMT Prešov II. U8 Slovakia
  FAMT Prešov U9 Slovakia
  FAMT Prešov U10 Slovakia
  FAMT Prešov U11 Slovakia
  FAMT Prešov U12 Slovakia
  FAMT Prešov U13 Slovakia
  FAMT Prešov U15 Slovakia
  FK Humenné U11 Slovakia
  FC CROW Slávia Košice U8 Slovakia
  FC CROW Slávia Košice U10 Slovakia
  TJ Sokol Ľubotice U15 Slovakia
  Partizán Bardejov U13 Slovakia
  CFT Academy Hanušovce U10 Slovakia
  CFT Academy Slovakia U8 Slovakia
  CFT Academy Prešov - Sokol Ľubotice U8 Slovakia
  CFT Academy MFK Vranov U8 Slovakia
  CFT Academy Slovakia U9 Slovakia
  CFT Academy Prešov - Sokol Ľubotice U9 Slovakia
  CFT MFK Vranov U9 Slovakia
  CFT Academy Prešov - Sokol Ľubotice U10 Slovakia
  CFT Academy Slovakia U10 Slovakia
  FK SAFI Prešov U10 Slovakia
  FK SAFI Prešov U12 Slovakia
  FK SAFI Prešov U14 Slovakia
  Matejka Kinder Team U12 Slovakia
  FK Spišská Nová Ves U12 Slovakia
  1.FC Tatran Prešov GIRLS 2006 U9 Slovakia
  1.FC Tatran Prešov U8 Slovakia
  1.FC Tatran Prešov (green) U9 Slovakia
  1.FC Tatran Prešov (green) U10 Slovakia
  1.FC Tatran Prešov (green) U11 Slovakia
  1.FC Tatran Prešov (green) U12 Slovakia
  1.FC Tatran Prešov (green) A15 Slovakia
  1.FC Tatran Prešov (white) A15 Slovakia
  MŠO Štúrovo U10 Slovakia
  MŠO Štúrovo U11 Slovakia
  1.FC Tatran Prešov (white) U9 Slovakia
  1.FC Tatran Prešov (white) U10 Slovakia
  1.FC Tatran Prešov (white) U11 Slovakia
  1.FC Tatran Prešov U13 Slovakia
  1.FC Tatran Prešov U14 Slovakia
  1.FC Tatran Prešov U15 Slovakia
  1.FC Tatran Prešov (white) U12 Slovakia
  FK Humenné U12 Slovakia
  ŽFK Sloga Zemun A15 Serbia
  SD Huesca Futbol Base U15 Spain
  DJUSH Sokolany U13 Ukraine
  SJFSSOR Uzghorod A. U9 Ukraine
  SJFSSOR Uzghorod B. U9 Ukraine
  SJFSSOR Uzghorod U8 Ukraine
  Zinedin Uzghorod U8 Ukraine
  Favorit Velikij Bereznij U11 Ukraine
  Rukh Vinniki Lvov U11 Ukraine
  Rukh Vinniki Lvov U13 Ukraine
  Temp Ternivka U11 Ukraine
  DJUSH Atlet Kiev U10 Ukraine
  DJUSH Atlet Kiev I. U11 Ukraine
  DJUSH Atlet Kiev II. U11 Ukraine
  DJUSH Atlet Kiev I. U13 Ukraine
  DJUSH Atlet Kiev II. U13 Ukraine
  DJUSH Atlet Kiev U15 Ukraine
  Zirka Kiev U9 Ukraine
  FK Lviv A U9 Ukraine
  FK Lviv B U9 Ukraine
  DYUSSH Drogobich U11 Ukraine
  DYUSSH Striy U10 Ukraine
  FK Lviv U11 Ukraine
  Halichina Lviv U14 Ukraine
  SJFSSOR Uzghorod U12 Ukraine
  Dinamo Kiev U14 Ukraine
  FC Bilgorod City I. U10 Ukraine
  FC Bilgorod City II. U10 Ukraine